Bilal Çağatay Erentürk

 

Bursa il merkezi ile birlikte Cumalızık, Uludağ, Mudanya, Tirilye, Gölyazı, İznik, İnegöl ve diğer tüm noktalarda etkin bir şekilde rehberlik hizmetini sunan rehberimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile bilgilerini gelen misafirlerine sunarken deneyim ve tecrübeleri ile rahat bir gün geçirmeleri içinde imkanları en iyi şekilde değerlendirmektedir.


Profesyonel Ülkesel Turist Rehberi
Bilal Çağatay Erentürk

Profesyonel ülkesel turist rehberi Bilal Çağatay Erentürk, Bursa merkezli olmak üzere Türkiye genelinde rehberlik hizmeti vermektedir. Bursa il merkezi ile birlikte Cumalızık, Uludağ, Mudanya, Tirilye, Gölyazı, İznik, İnegöl ve diğer tüm noktalarda etkin bir şekilde rehberlik hizmetini sunan rehberimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile bilgilerini gelen misafirlere sunarken deneyim ve tecrübeleri ile rahat bir gün geçirmeleri içinde imkanları en iyi şekilde değerlendirmektedir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rehberlik demek sadece bir şehri veya bir yapıyı veya bir eseri anlatmak demek değildir. Rehberlik ayrıca misafirine sahip çıkan onu gözeten ve gezdiği yerden keyif almasını sağlayacak şekilde mesleğin inceliklerini bilmektir. Münferit veya grup halinde gelmiş olanlar fark etmeksizin her zaman her yerde konuya, bölgeye, misafirlerine ve gezinin akışına rehber sahip olmalıdır. Rehber sadece anlatayım geçeyim ve bu iş bitsin dememeli. Her gün aynı yeri anlatıyor olsada bu durumdan keyif almalı ve misafirlerine keyifli bilgiler verdiği gibi keyifli anlar da yaşatmalı.

Bursa gezi rehberliği yapmakta olan rehberimiz Bilal Çağatay Erentürk, uzun yıllara dayanan bilgi birikimini ve deneyimlerini misafirlerine en hassas şekilde sunmaktan asla geri durmuyor ve yoğun bir şekilde çalışmalarınada devam ediyor.

Turist rehberi Bilal Çağatay Erentürk Bursa il merkezinde olmak üzere; Cumalıkızık, Mudanya, Tirilye, Gölyazı, İznik, İnegöl, Uludağ ve diğer tüm bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor. Bursa şehrinin en çok ziyaret edilen yerlerinden olan: Ulu Cami, Emir Sultan Cami ve Türbesi, Yeşil Türbe, Yeşil Cami, Tophane Parkı, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Üftade Türbesi, Kapalı Çarşı, Koza Han, Kent Müzesi, Bilim ve Teknoloji Merkezi, Karagöz Müzesi, Atatürk Köşkü Müzesi, İnkaya Çınarı gibi sayısız yerlerde rehberlik hizmetini vermektedir.

Bursa gezi rehberi veya bir diğer ifadeyle Bursa tur rehberi olarak yoğun çalışmakta olan gezi rehberimiz Bursa dışında diğer illerde de rehberlik hizmeti vermektedir. Türkiye'nin yedi bölgesinde hizmet veren rehberimizi her zaman arayabilir ve rehberlik hizmetini en uygun şekilde değerlendirebilirsiniz.

------------------------------------------------------------------

Bursa gezi rehberi, Bursa tur rehberi, Bursa şehir rehberi, Bursa'da gezilecek yerler, Bursa rehberi, Bursa gezisi, Bursa'da kiminle gezebilirim, Bursa'nın rehberi, gezi rehberi Bursa, tur rehberi Bursa, Bursa'da gezi rehberi, Bursa'da tur rehberi, Mudanya rehberi, Tirilye rehberi, Uludağ rehberi, Cumalıkızık rehberi, İznik rehberi, İznik gezi rehberi, Gölyazı rehberi, Gölyazı tur rehberi.