Hakkımızda

Hakkımızda

Merhabalar,

Bursa’yı tarihi, doğal, kültürel, yöresel ve geleneksel yönleriyle tanırken; özel bir proje kapsamında da ayrıca tanıtmak amacıyla hazırlamış olduğumuz internet sitemiz bursagezirehberi.com’u  sizlerle buluşturmuş olmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Bu sitemizin gezmeyi, görmeyi, tanımayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven herkese faydalı olmasını temenni ediyoruz.

Sitemizden bilgiler alırken şu noktayı da gözden kaçırmamanızı öneriyoruz: Her ne kadar elimizden geldiğince bursagezirehberi.com sitemizde güncel bilgilere yer vermeye çalışıyor olsak da seyahatiniz öncesinde yerel kuruluşlardan güncel bilgiler alarak seyahatinizi desteklemenizi öneriyoruz. Çünkü hızla değişen ve gelişen dünyada güncellemelere anlık olarak erişim imkanımız olmayabiliyor. Hassasiyetiniz için teşekkür ediyor, şimdiden iyi keşifler ve geziler diliyoruz.

Bursa gezi rehberi internet sitemiz sayfalarıyla bir bütündür. Sitemizde Bursa şehir merkezi olmak üzere ayrıca İznik, Mudanya, Cumalıkızık, Uludağ, Tirilye, Gölyazı, İnegöl, Oylat, Misi Köy ve daha birçok önemli nokta tanıtılmakta ve anlatılmaktadır. İnternet sitemiz sadece bir şehir tanıtım rehberi değil Bursa’yı her konuda tanıtacak olan bir rehber sayfa olarak planlanmış ve tasarlanmıştır.

Bu noktada internet sitemizde emeği geçen, yazıları ve içerikleri hazırlayan Profesyonel Ülkesel Turist Rehberi Bilal Çağatay Erentürk’e sonsuz teşekkürler. Bursa merkezli olmak üzere Bursa Gezi Rehberi ve Ülkesel Gezi Rehberi olarak faaliyet gösteren Bilal Çağatay Erentürk ayrıca yazdığı ve hazırladığı Bursa’ya dair çeşitli kitaplarla da Bursa’mıza destek sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz gezi rehberi sitemizden amaç Bursa’ya dair her şeydir. Her gün yeni ilavelerle genişletmekte olduğumuz internet sitemizde bugün olduğu gibi yarında çalışmalarımız devam ediyor olacaktır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi lütfen unutmayın.